Auto blokady Niedźwiedź Lock

Wewnętrzne blokady skrzyni biegów należą do najskuteczniejszych sposobów zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Zastosowanie odpowiedniej konstrukcji oraz dobranie najlepszych materiałów daje pewność i odporność urządzenia na mechaniczną ingerencję. Trwałe zamocowanie za pomocą śrub i nakrętek zrywalnych uniemożliwia jego demontaż poza specjalistycznym warsztatem. Blokada jest wyposażona w zamek, chroniony przed rozwierceniem hartowanymi elementami. Co wielu złodziei powstrzymuje nawet przed próbą wdarcia się do samochodu.

 

Jednym z liderów na rynku blokad jest firma Niedźwiedź-Lock, produkująca blokady skrzyni biegów, zarówno tradycyjnych bolcowych, jak i nowoczesnych blokad ryglowych do rożnych marek samochodów zarówno nowych jak i używanych.

Producent na bieżąco projektuje blokady dostosowane do nowych modeli samochodów, dlatego można powiedzieć, że pasują do każdego modelu i każdej marki. Mogą być stosowane także w samochodach z elektryczną skrzynią biegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>